Alanya Tatil

tarafından yazılmıştır.
31
Alanya Tatil

Doğanın güzellikleri yer yüzünde dağıtılırken, Alanya bundan fazlasıyla pay almıştır. Akdeniz’in en güzel kıyılarından biri Alanya’dadır. Turizmin ülkemizdeki en gelişmiş merkezlerinden olan Alanya’da çok sayıda otel ve konaklama tesisi var. Sayıca pek çok seçenek sunan Alanya Günlük Eşyalı Kiralık Daire fiyatları da Evin Konumu ve Kalitesi ile çeşitlilik sunuyor.

Alanya’ya gelen yerli ve yabancı turistlerin uzun süre konaklamak için tercih ettikleri tesislerin başında Alanya Günlük kiralık Daireler gelir. Şehir merkezinde bulunan Alanya Lüx Eşyalı Daireler , 1 + 1 ya da 2 + 1 şekilde düzenlenmiştir. Ayrı yatak odası ve oturma odasının bulunduğu Alanya Günlük Kiralık Tatil evleri 12 ay boyunca hizmet veriyor.

Tatilinizi, güneşin gülümsediği yer Alanya’da yapmak istiyorsanız, çeşitli konaklama İmkanları arasından sizin için en uygun fiyata sahip olanını seçebilirsiniz. Alanya 2015 Konaklama fiyatları, sezonun yaklaşmasıyla birlikte güncellendi; Alanya Tatil Evleri fiyatlar bu sene de her kesime uygun seçenekler sunuyor.

Alanya Günlük Eşlyalı Kiralık Daireler havaalanına uzaklığı yaklaşık 120 km yani araba ile 90 dakikalık bir yolculuktan sonra Dairenize ulaşabiliyorsunuz. Yarı olimpik yüzme havuzu, aquapark ve çocuk kulübü gibi imkanları da hazır bekliyor siz misafirleri için.

Dilerseniz eğer, Alany Günlük Eşyalı Evler, harika bir kumsalı olan Kleopatra Plajı’na ücretsiz servisleri de bulunuyor. Rezervasyonunuzu erkenden yaptırmanızda fayda var tabii. Yine belirtelim ki, Alanya Kiralık Daireler oda sayısı oldukça fazla. 50 Daireden 70 Daireye kadar çıkabiliyor. Daire fiyatları ise, kış mevsiminde ve uzun süreli konaklamalarda daha uygun oluyor…

Alanya Kiralık Yazlık fiyaları, pek çok tatil bölgesinde olduğu gibi yaz mevsiminde daha fazla iken, kış mevsimine girerken ya da yazın sonuna doğru daha uygun oluyor. Eğer yazın yakan sıcaklarına yakalanmadan, kalabalığın bir nebze daha az olduğu bahar dönemlerinde tatil yapmak isterseniz Alanya otel fiyatları çok daha ekonomik olacak sizin için.

Eğer temmuz ve ağustos aylarında Alanya’da bulunacaksanız bilin ki en yoğun dönemde tatil yapacaksınız. Bu dönemlerde Alanya’da Kiralık Yazlık Daire fiyatları hem yükseliyor hem de rezervasyonsuz yer bulmanız neredeyse imkansız hale geliyor. Bu nedenle bu aylarda tatil yapmayı planlıyorsanız şimdiden seçtiğiniz Yazlık İçin yerinizi ayırın.